dioptrické okuliare Prievidza

kvalitné dioptrické okuliare
rôznych značiek

DIOPTRICKÉ OKULIARE PRIEVIDZA

V súčasnosti okuliare už nie sú len pomôcky na odstránenie zrakovej chyby, stali sa obľúbeným a populárnym módnym doplnkom po celom svete.

Dioptrické okuliare sa skladajú z dvoch častí – z okuliarového rámu a okuliarových šošoviek. Tie tvoria celok dioptrických okuliarov a mali by vyhovovať určitým kritériam, aby pre jeho nositeľa spĺňali účel. Avšak každý náš klient je špecifický a nároky na okuliare sa líšía. Je preto veľmi dôležité, aby Vám pri výbere tých správnych dioptrických okuliarí pomohol vyškolený a skúsený odborník.

My Vám pomôžeme vybrať tie, ktoré budú najvhodnejším riešením Vášho problému a zároveň sa Vám budú páčiť, budete sa v nich cítiť komfortne a nebudú vás pri nosení nijakým spôsobom obmedzovať.

V našej prevádzke máme široký sortiment rôznych produktov podľa súčasných módných trendov, ale aj pre klientov, ktorí preferujú jednoduchší a klasický štýl. Či už túžite po lepšom zraku, zmene imidžu, či sa chrániť pred slnkom, okuliare a kontaktné šošovky od nás sú pre Vás tie pravé.

V našej optike v Prievidzi na Vás čakajú nové kolekcie dioptrických a slnečných rámov rôznych značiek. Sme zmluvným obchodným partnerom firiem Lyoness a Sphere.

 

V ponuke máme:

 

Navštívte nás